GLASSERVIS, 98 delar, "Björkstubbe", Eugen Montelin, Hyllinge.

502716. GLASSERVIS, 98 delar, "Björkstubbe", Eugen Montelin, Hyllinge.

12 snapsglas, 11 vinglas, 12 likörglas, 12 ölstop, 9 grogglas, 12 whiskeyglas, 9 drinkglas, 10 vattenglas, 4 ljusstakar, 2 skålar, 2 askfat, 1 mindre skål, 1 stor vas, 1 vas med lock.
(1 likörglas samt 2 grogglas med nagg medföljer, ej inkluderade ovan).

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 821