BYRÅ,gustaviansk stil,"haupt modell",1900-tal.

502708. BYRÅ,gustaviansk stil,"haupt modell",1900-tal.

Marmorskiva.
Längd 93cm.
Bredd 53.
Höjd 83.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marmorskiva.
Längd 93cm.
Bredd 53.
Höjd 83.

Bruksslitage.

Antal besök: 660