EBBE HÖGBERG. olja på duk, ekan, signerad.

502665. EBBE HÖGBERG. olja på duk, ekan, signerad.

bildmått, 30 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 30 x 30 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 293