STEREOANLÄGGNING, 5 delar, Technics samt Jamo.

502654. STEREOANLÄGGNING, 5 delar, Technics samt Jamo.

Skivspelare Technics SL-D2
Equalizer Technics SH -8055
Receiver Technics SA-55 60 K
Högtalare Jamo Power 250 B.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivspelare Technics SL-D2
Equalizer Technics SH -8055
Receiver Technics SA-55 60 K
Högtalare Jamo Power 250 B.

Antal besök: 1 158