SKÅL, "Kaskad", Mari Simmulson, Upsala Ekeby samt VAS signerad AE.

502645. SKÅL, "Kaskad", Mari Simmulson, Upsala Ekeby samt VAS signerad AE.

Skål diameter 22, höjd 11 cm.
Vas höjd 26 cm.

Ett par små glasyrskador på skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål diameter 22, höjd 11 cm.
Vas höjd 26 cm.

Antal besök: 1 085