FLEISCHMANN Amerikanskt tåg med SANTA FE diesellok och 18 vagnar med mera.

502633. FLEISCHMANN Amerikanskt tåg med SANTA FE diesellok och 18 vagnar med mera.

H0 likström. Cirka 100 räls, 5 elväxlar, 2 korsväxlar.

Loket fungerar. Diverse skador och slitage. Några hjulpar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 766