OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. kopia efter "Bältesspännarna", av Johan Peter Molin, konstmassa, 1900-tal.

502550. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. kopia efter "Bältesspännarna", av Johan Peter Molin, konstmassa, 1900-tal.

Otydligt signerad, höjd ca 63 cm.

Slitage, repor, märken, färgbortfall, märken/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 661