HUVUD, lergods, Kina, troligen Sung/Yuan.

502512. HUVUD, lergods, Kina, troligen Sung/Yuan.

Spår av bemålning. Höjd 8 cm.

Krackeleringar samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spår av bemålning. Höjd 8 cm.

Krackeleringar samt slitage.

Antal besök: 443