barock byrå runt 1750, valnöt fanerade, band- och stjärninlägg, 3-lådkropp med böjd fram, spår av användning, 83x114x59 cm.
Ett lådhandtag saknas, faner i toppanelen minimalt. skador.
Dünenstraße 11 18225 Kühlungsborn Ost Tyskland