SKÅL MED LOCK, porslin och detaljer i gulmetall, Kerem, Turkiet, 1900-talets andra hälft.

502406. SKÅL MED LOCK, porslin och detaljer i gulmetall, Kerem, Turkiet, 1900-talets andra hälft.

Höjd 20,5 cm
Längd 38 cm.

Lätt åldersslitage
Ett dekorelement löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm
Längd 38 cm.

Lätt åldersslitage
Ett dekorelement löst.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 238