VYKORT samt BREFKORT, ca 250 st, i två album, 1900-tal.

502403. VYKORT samt BREFKORT, ca 250 st, i två album, 1900-tal.

Bland annat gratulations och högtidskort samt svensk topografi.

Slitage. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej genomgånget.

Antal besök: 296