MASK, skuret trä och gips, Asien, 1900-tal.

502400. MASK, skuret trä och gips, Asien, 1900-tal.

Målad. Höjd ca 58 cm.

Slitage. Sprickor. Färg- och gipsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad. Höjd ca 58 cm.

Antal besök: 2 569