Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
SVEN SCHÜTZER-BRANZEN. Höst vid Kårebolsätern, olja på duk, sign.
502301. SVEN SCHÜTZER-BRANZEN. Höst vid Kårebolsätern, olja på duk, sign.
33x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x41 cm.
Göteborgs Auktionsverk
4 929