SVEN SCHÜTZER-BRANZEN. Höst vid Kårebolsätern, olja på duk, sign.

502301. SVEN SCHÜTZER-BRANZEN. Höst vid Kårebolsätern, olja på duk, sign.

33x41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x41 cm.

Antal besök: 5 703