SATSBORD, 3 delar, Heltborg møbler, Danmark 1960-tal.

502299. SATSBORD, 3 delar, Heltborg møbler, Danmark 1960-tal.

Njurformade skivor av teakfanér, nedåt avsmalnade och svarvade ben av bok med tassavslut i mässing.
Bredd 58 - 35, höjd 56 - 51 cm.

Skador, renoveringsbehov. Ett ben med brott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 029