THEO TOBIASSE. "Divertissement ent pour les amants du Ponte-Vecchio", färglitografi, signerad, EA.

502295. THEO TOBIASSE. "Divertissement ent pour les amants du Ponte-Vecchio", färglitografi, signerad, EA.

Bildyta 51 x 67 cm.

oglasad.

Theo Tobiasse (1927–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 51 x 67 cm.

oglasad.

Theo Tobiasse (1927–2012)

Antal besök: 1 668