RAM, ca 1900. Dekor med akantusblad och pärlkant.

50226. RAM, ca 1900. Dekor med akantusblad och pärlkant.

Förgylld och bronserad.
Yttermått 68 x 110 cm.
Innermått 45,5 x 89 cm.

Småskador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld och bronserad.
Yttermått 68 x 110 cm.
Innermått 45,5 x 89 cm.

Småskador och lagningar.

Antal besök: 1 153