Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
LARS MILLHED. Figurkomposition, olja på duk, sign.
502255. LARS MILLHED. Figurkomposition, olja på duk, sign.
46x65 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x65 cm.
Smärre fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
933