FULVIO PENTASSUGLIA. Blommor i vas, olja på duk, signerad.

502249. FULVIO PENTASSUGLIA. Blommor i vas, olja på duk, signerad.

64 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 53 cm.

Antal besök: 1 851