PALLAR, 1 par, LMV Lammhults, 1900-talets andra hälft.

502207. PALLAR, 1 par, LMV Lammhults, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta, klädda i skinn på stålben, höjd ca 50 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 725