BYRÅ, sent 1800-tal.

BYRÅ, sent 1800-tal.
502199. BYRÅ, sent 1800-tal.

Bonad furu, fem lådor.
Höjd 12 5 cm Bredd 77 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
502199. BYRÅ, sent 1800-tal.

Bonad furu, fem lådor.
Höjd 12 5 cm Bredd 77 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 443