ALTARLJUSSTAKAR, 2 st snarlika, skuret trä, gustaviansk stil, 1800-tal.

502197. ALTARLJUSSTAKAR, 2 st snarlika, skuret trä, gustaviansk stil, 1800-tal.

Rester av målning. Höjd ca 42-46 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Torrsprickor.

Antal besök: 403