Marin målare av den 20: e århundrade ”Segelbåt på kajen”, akvarell, otydlig. signerad nedre högra, 49x64 cm, bakom glas i ramen.
i gott skick.
Dünenstraße 11 18225 Kühlungsborn Ost Tyskland