STORMHATT, med HATTASK, London, 1900-tal.

502149. STORMHATT, med HATTASK, London, 1900-tal.

Höjd på hatt ca 15 cm.
Inner diameter ca 16 cm.
Märkt inuti.

Bruksslitage, kartong något sliten, tyg på hatt slitet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på hatt ca 15 cm.
Inner diameter ca 16 cm.
Märkt inuti.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 548