ARMBANDSUR, Seiko, Sea horse.

ARMBANDSUR, Seiko, Sea horse.
502147. ARMBANDSUR, Seiko, Sea horse.

Ljus urtavla med guldfärgat stavindex. Diameter ca 4,3 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor på glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 058