EDVIN WALDEMAR ELIASSON. Skulptur, same, snidat trä, signerad.

502091. EDVIN WALDEMAR ELIASSON. Skulptur, same, snidat trä, signerad.

Signerad EWE.
Höjd 71 cm.

Obetydligt slitage. Naturliga torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad EWE.
Höjd 71 cm.

Antal besök: 1 682