SKÅL PÅ FOT, glas, Wilke Adolfsson, signerad och daterad -91.

502045. SKÅL PÅ FOT, glas, Wilke Adolfsson, signerad och daterad -91.

Dekor av figurscen i underfång glas. Höjd 26 cm.

Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor.

Antal besök: 681