VÄGGSKÅP, 1900-tal.

VÄGGSKÅP, 1900-tal.
502017. VÄGGSKÅP, 1900-tal.

Höjd 75, bredd 18, längd 40 cm.

Slitage, löst krön.

Gör en kostnadsfri värdering!
502017. VÄGGSKÅP, 1900-tal.

Slitage, löst krön.

Antal besök: 360