Grön scotchgrain med skinndetaljer.
Märkt Mulberry Made in England. Numrerad mässingsplakett 116874. Längd ca. 25 cm. Längre armrem medföljer.
Dustbag medföljer till både väska samt axelrem.
Oanvänd. repor i skinn på främre logo.