VÄSKA, Mulberry.

VÄSKA, Mulberry.
502000. VÄSKA, Mulberry.

Grön scotchgrain med skinndetaljer.
Märkt Mulberry Made in England. Numrerad mässingsplakett 116874. Längd ca. 25 cm. Längre armrem medföljer.
Dustbag medföljer till både väska samt axelrem.

Oanvänd. repor i skinn på främre logo.

Gör en kostnadsfri värdering!
502000. VÄSKA, Mulberry.

Antal besök: 2 359