Blå scotchgrain med skinndetaljer.
Märkt Mulberry Made in England. Numrerad mässingsplakett 513423. Längd ca. 19 cm.
Dustbag medföljer.
Bruksslitage. Skinn med patinering. Invändigt foder med fläckar/slitage.
Dustbag medföljer.