SMYCKEN till VÄRENDSDRÄKT, 5 delar, silver, vikt 52 gram.

501993. SMYCKEN till VÄRENDSDRÄKT, 5 delar, silver, vikt 52 gram.

Brosch sterlingsilver ACR Växjö 1977.
2 skospännen sterlingsilver ACR Växjö 1977.
2 knappar silver ostämplade.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 knappar silver ostämplade.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 935