SIMONE DE DARDEL. Blandteknik.

501882. SIMONE DE DARDEL. Blandteknik.

Hustak, signerad och daterad 1960, 27 x 35 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 678