JACQUES DOUCET. Album med tre färglitografier samt bok.

501868. JACQUES DOUCET. Album med tre färglitografier samt bok.

"Traces du Quotidien", signerade och numrerade 110/200. 40x30 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 397