TEKANNA, Höganäs 1800 tal, stämplad GA.

501833. TEKANNA, Höganäs 1800 tal, stämplad GA.

Tot höjd 11 cm.

Kantnagg innsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd 11 cm.

Kantnagg innsida.

Antal besök: 820