PARTI LJUSMANSCHETTER samt KARAFFPROPPAR, glas, 1900-tal.

50179. PARTI LJUSMANSCHETTER samt KARAFFPROPPAR, glas, 1900-tal.

Karaff proppar och ljusmanschetter i olika former och utföranden.
3 st smörknivsställ.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st smörknivsställ.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 3 918