ULF RAHMBERG. Färglitografi, triptyk, erotiska motiv.

501789. ULF RAHMBERG. Färglitografi, triptyk, erotiska motiv.

Tre färglitografier, varav en signerade och en numrerad 6/200.
Verken kommer i mapp.
Bildyta ca 37 x 35,5 cm.

Viss färgförändring, gulnade.

Ulf Rahmberg (Född 1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Verken kommer i mapp.
Bildyta ca 37 x 35,5 cm.

Viss färgförändring, gulnade.

Ulf Rahmberg (Född 1935)

Antal besök: 1 080