Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGUR, porslin, "Leda och svanen", Nils Hansson, Gefle, signerad i godset.
501785. FIGUR, porslin, "Leda och svanen", Nils Hansson, Gefle, signerad i godset.
Höjd ca 28 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 28 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
657