HYLLSYSTEM, teak, ikea 1960-tal.

501686. HYLLSYSTEM, teak, ikea 1960-tal.

Hyllsystem i totalt 28 st delar i trä & 8 st gavlar i metall.
Medföljer 2 st glasskivor till monter. ej med på bild.

Blekt / missfärgat, enstaka repor, slitagem hyllfästen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 144