MIKKO CARLSTEDT. Stilleben, olja på duk, signerad M Carlstedt och daterad -39.

501677. MIKKO CARLSTEDT. Stilleben, olja på duk, signerad M Carlstedt och daterad -39.

46x56 cm, rammått 73x82 cm

Mikko Vilhelm Sakari Carlstedt, (1892-1964), Finland.

Skador på ramverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x56 cm, rammått 73x82 cm

Skador på ramverk.

Antal besök: 5 280