FÅTÖLJER, rotting, 2 stycken, 1900-2000-tal.

501672. FÅTÖLJER, rotting, 2 stycken, 1900-2000-tal.

Rygghöjd 100 cm
Bredd 75 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 100 cm
Bredd 75 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 470