SERVERINGSVAGN, trä, 1900-tal.

501671. SERVERINGSVAGN, trä, 1900-tal.

Med uppfällbara klaffar
Längd ca 90, bredd 44, med uppfällda klaffar 70 cm. Total höjd 71 cm.

Repor, stötmärken, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med uppfällbara klaffar

Antal besök: 395