STOLAR, 4 st, jugend, 1900-talets början.

501594. STOLAR, 4 st, jugend, 1900-talets början.

Fanerade med ek. Skuren dekor av äpple. Genombruten rygg med balusterbricka, lös stoppad sits.

Slitage. Repor och märken. En stol med sprickor i sarg. Klädsel med slitage, fläckar och hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 524