STOLAR, 4 st, jugend, 1900-talets början.

501583. STOLAR, 4 st, jugend, 1900-talets början.

Fanerade med ek. Skuren dekor med äpple. Genombruten rygg med balusterbricka, lös stoppad sits.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage, fläckar och hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 355