RING, 14K rödguld med diamanter, totalt ca 0,40 ct. Vikt 3,6 g.

501563. RING, 14K rödguld med diamanter, totalt ca 0,40 ct. Vikt 3,6 g.

Storlek 17. Prinsesslipade diamanter.

Bruksslitage. Flertalet repor på ringskena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 367