SKÄNK, nyrenässans, 18/1900-tal.

501550. SKÄNK, nyrenässans, 18/1900-tal.

Vitmålad.
Längd 105 cm. Bredd 49 cm. Höjd 112.5 cm.
Ett dörrpar samt 2 lådor.

Renoverad och kompletterad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad.
Ett dörrpar samt 2 lådor.

Antal besök: 387