HERRUR, Omega Seamaster.

50153. HERRUR, Omega Seamaster.

Guld på borstat stål. Urtavla, längd 4 cm. Total längd 22 cm.

Repor på glas i övrigt bruksslitage.

Antal besök: 2 538