SKÅP, 1800-tal.

SKÅP, 1800-tal.
50150. SKÅP, 1800-tal.

Furu. Längd 103, bredd 50, höjd 200 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
50150. SKÅP, 1800-tal.

Skador.

Antal besök: 1 388