Väggbonad, Shahsavan, semiantik, 58 x 50 cm.
Saltväska, Afshar, semiantik, 47 x 43 cm.
Väska, Afshar, semiantik, 43 x 37 cm.
Bookface, Afshar, antik, 77 x 54.
Slitage samt lagningar.
Slitage samt lagningar.