LISA LARSON. Väggtavla, stengods, signerad Lisa L, Gustavsberg.

501422. LISA LARSON. Väggtavla, stengods, signerad Lisa L, Gustavsberg.

35 x 35,5 cm.

Fabrikationsnagg
Möjligen avslag på en hörna samt på långsida.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 35,5 cm.

Fabrikationsnagg

Lisa Larson (1931–2024)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 695