SIDEBOARD, jugend, 1900-talets början.

501421. SIDEBOARD, jugend, 1900-talets början.

Ek. Skuren dekor av päron. Två lådor i sarg. Ett underliggande hyllplan. Längd 97. Bredd 55. Höjd 91 cm.

Slitage. Repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 771