FIGURGRUPP, 3 delar, snidat trä, lunchpaus med kortspel, signerade EG, 1900-tal.

501316. FIGURGRUPP, 3 delar, snidat trä, lunchpaus med kortspel, signerade EG, 1900-tal.

3 delar, högsta höjd 16 cm.

Mindre nagg och sprickor, pipa möjligen limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 delar, högsta höjd 16 cm.

Antal besök: 766